Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Kapłan - po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2010 r. o 12:53
gość napisał:
Przeciez od miesiąca mamy już nowego "jedynie prawego i jedynie sprawiedliwego" wojta - i jak tak dopuszcza aby taka trucizna pod jego rządami płynęła do ludzi????
ON NARAZIE ROBI CZYSTKI W GMINIE. PO TAKIM PALANCIE MOŻNA BYŁO SIĘ TEGO SPODZIEWAC. KOMPETENCJE DECYZYJNE PRZENIÓSŁ DO REFERATÓW BO SAM NIE MA POJĘCIA. PROPONUJĘ ARTYKUŁ ZE 'SŁOWA PODLASIA'.GRATULACJE DLA TYCH CO NA NIEGO GŁOSOWALI. TO DOPIERO POCZĄTEK RZĄDÓW BEZ POJĘCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ON NARAZIE ROBI CZYSTKI W GMINIE. PO TAKIM PALANCIE MOŻNA BYŁO SIĘ TEGO SPODZIEWAC. KOMPETENCJE DECYZYJNE PRZENIÓSŁ DO REFERATÓW BO SAM NIE MA POJĘCIA. PROPONUJĘ ARTYKUŁ ZE 'SŁOWA PODLASIA'.GRATULACJE DLA TYCH CO NA NIEGO GŁOSOWALI. TO DOPIERO POCZĄTEK RZĄDÓW BEZ POJĘCIA.
szesciu czy siedmiu szmaciarzy to nie czystki to pozbycie sie smieci [Szmytko, Zaniewicz swoja droga kto tego deb***a zatrudnil ? toz to dynamitem od pluga oderwane]To, ze wojt stworzyl referaty swiadczy tylko o jego nowoczesnym spojrzeniu na zarzadzanie a ty "gosciu" co niby homo universalis? w taki sposob zarzadza sie kapitalem ludzkim ,to jest XXI wiek a nie jak za Romusia kumoterstwo i powiazania prawie mafijne, W jednym sie zgodze tak to dopiero poczatek rzadow i ja wyraznie widze i logike i konsekwencje , wiem , ze urzad bedzie coraz sprawniej dzialac dla dobra nas wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Słyszałem że norma przekroczona była 10 razy. Później Sanepid wkroczył i zmniejszyło się do 5razy. Zastrzegam, że to być może tylko plotki. Ale nawet jesli to mniej to i tak Witold nie będzie chciał wziąć tego trucia na siebie.
Nowy wójt zadziałał i zamknął trujące ujęcie wody w Rzeczycy. A stary wójt truł ludzi i gdyby wygrał wybory pewnie nikt by o tym nie wiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nowy wójt zadziałał i zamknął trujące ujęcie wody w Rzeczycy. A stary wójt truł ludzi i gdyby wygrał wybory pewnie nikt by o tym nie wiedział.
Tak ?, To skąd teraz mam wode do picia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Tak ?, To skąd teraz mam wode do picia ?
ja mam z kranu a ty patrz skad bierzasz he he a tak serio to mamy jeszcze dwa wodociagi plus dostep do miejskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI century napisał:
szesciu czy siedmiu szmaciarzy to nie czystki to pozbycie sie smieci [Szmytko, Zaniewicz swoja droga kto tego deb***a zatrudnil ? toz to dynamitem od pluga oderwane]To, ze wojt stworzyl referaty swiadczy tylko o jego nowoczesnym spojrzeniu na zarzadzanie a ty "gosciu" co niby homo universalis? w taki sposob zarzadza sie kapitalem ludzkim ,to jest XXI wiek a nie jak za Romusia kumoterstwo i powiazania prawie mafijne, W jednym sie zgodze tak to dopiero poczatek rzadow i ja wyraznie widze i logike i konsekwencje , wiem , ze urzad bedzie coraz sprawniej dzialac dla dobra nas wszystkich
Podzielam Pańską opinię, atmosfera w urzędzie się zdecydowanie oczyściła, nikt nie tęskni za panią Szmytko, pan Wójt przekazuje decyzyjnośc pracownikom, a nie tak jak za Michaluka że ze wszystkim trzeba było do niego ganiać mieszkańcy gminy ,którzy przychodzą do urzędu już mówią ,że czuć różnicę na plus. Przytomności i sprawności Pana Kapłana zawdzieczamy to ,że nie straciliśmy kontynuacji programów unijnych, które Zaniewicz i Szmytkowa bojkotowali, przetarg na ośnieżanie sprawnie i szybko, urwie się Zaniewiczowi tatusiowi za grudzień wystawił rachunek i zainkasował 25 tys złotych od gminy czyli od nas wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podzielam Pańską opinię, atmosfera w urzędzie się zdecydowanie oczyściła, nikt nie tęskni za panią Szmytko, pan Wójt przekazuje decyzyjnośc pracownikom, a nie tak jak za Michaluka że ze wszystkim trzeba było do niego ganiać mieszkańcy gminy ,którzy przychodzą do urzędu już mówią ,że czuć różnicę na plus. Przytomności i sprawności Pana Kapłana zawdzieczamy to ,że nie straciliśmy kontynuacji programów unijnych, które Zaniewicz i Szmytkowa bojkotowali, przetarg na ośnieżanie sprawnie i szybko, urwie się Zaniewiczowi tatusiowi za grudzień wystawił rachunek i zainkasował 25 tys złotych od gminy czyli od nas wszystkich
łubu dubu, niech nam żyje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podzielam Pańską opinię, atmosfera w urzędzie się zdecydowanie oczyściła, nikt nie tęskni za panią Szmytko, pan Wójt przekazuje decyzyjnośc pracownikom, a nie tak jak za Michaluka że ze wszystkim trzeba było do niego ganiać mieszkańcy gminy ,którzy przychodzą do urzędu już mówią ,że czuć różnicę na plus. Przytomności i sprawności Pana Kapłana zawdzieczamy to ,że nie straciliśmy kontynuacji programów unijnych, które Zaniewicz i Szmytkowa bojkotowali, przetarg na ośnieżanie sprawnie i szybko, urwie się Zaniewiczowi tatusiowi za grudzień wystawił rachunek i zainkasował 25 tys złotych od gminy czyli od nas wszystkich
A dlaczego drugi przetarg zostal rozpisany ? Z tego co wiem to Zaniewicz i spółka sami wypowiedzieli umowy, bo z tym panem nie da sie współpracowac. A tak swoja droga to jakos malo zarobili, czyzby wojt oszczedzal na odsniezaniu i nie pozwolil wszystkich drog odzniezyc ? Tak lekko bidnie przy duzej ilości śniegu ciągnik spali minimum 20l oleju napędowego na godzinę, wiec czy ta suma jest duza biorac pod uwage ile opadow było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nowy wójt zadziałał i zamknął trujące ujęcie wody w Rzeczycy. A stary wójt truł ludzi i gdyby wygrał wybory pewnie nikt by o tym nie wiedział.
A ja tam słyszałem że ujęcie w Rzeczycy działa sobie w najlepsze i nikt go nie zamknął!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A ja tam słyszałem że ujęcie w Rzeczycy działa sobie w najlepsze i nikt go nie zamknął!!!!
A ty rozumiesz co to znaczy "spięcie" trzech ujęć wokół gminy ? Jedno trujące zamknięte działa pozostałe dwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty rozumiesz co to znaczy "spięcie" trzech ujęć wokół gminy ? Jedno trujące zamknięte działa pozostałe dwa.
z tego co słyszałem to działają wszystkie trzy ujęcia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
A dlaczego drugi przetarg zostal rozpisany ? Z tego co wiem to Zaniewicz i spółka sami wypowiedzieli umowy, bo z tym panem nie da sie współpracowac. A tak swoja droga to jakos malo zarobili, czyzby wojt oszczedzal na odsniezaniu i nie pozwolil wszystkich drog odzniezyc ? Tak lekko bidnie przy duzej ilości śniegu ciągnik spali minimum 20l oleju napędowego na godzinę, wiec czy ta suma jest duza biorac pod uwage ile opadow było ?
Po pierwsze ursus 914 pali w ciężkiej robocie nie 20 tylko 8-12 litrów na godzinę .W ciężkiej bo odśnieżanie w wykonaniu obecnych odśnieżających trudno nazwać odśnieżaniem , zresztą były miejsca gdzie odśnieżane nie było wogóle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Po pierwsze ursus 914 pali w ciężkiej robocie nie 20 tylko 8-12 litrów na godzinę .W ciężkiej bo odśnieżanie w wykonaniu obecnych odśnieżających trudno nazwać odśnieżaniem , zresztą były miejsca gdzie odśnieżane nie było wogóle .
Albo masz tak oszczędny ciągnik albo on nigdy nie widział ciężkiej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Albo masz tak oszczędny ciągnik albo on nigdy nie widział ciężkiej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze 914 nie nadaje się do odśnieżania bo jest po prostu za mały i za lekki .Ten gość co odśnieża jeżdzi bez obciążnika z tyłu i bez łańcuchów więc tu nie ma mowy o tym żeby ciągnik ważący 4300 kg dał sobie radę z zaspami jakie były tej zimy na drogach gminy .Co do spalania użytkowałem zetora 8111 czyli brata bliżniaka 914 i w ciężkiej orce palił 8 litrów na mth .Zresztą 914 ma zbiornik o pojemności 90 litrów a producent zakłada pojemność zbiornika na 10 godzin pracy z dojazdem .Tak na marginesie myślę że Kapłan pójdzie po rozum do głowy i zrobi pożądek z odśnieżaniem bo na razie to widziałem jego plakaty z życzeniami dobrego dnia przy nieodśnieżonych gminnych drogach .Jeśli będzie prowadził taką politykę nie wróżę mu długiego stażu na stanowisku wójta .No ale ma czas i może pokazać co potrafi .Niech działa byle dla dobra mieszkańców gminy .Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
(..)widziałem jego (Kapłana) plakaty z życzeniami dobrego dnia przy nieodśnieżonych gminnych drogach (...)
To on miał czas rozklejać swoje plakaty zamiast odśnieżać drogi? Eeee, nie ładnie i to żeby jego podwładny tak go obsmarował na forum....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To on miał czas rozklejać swoje plakaty zamiast odśnieżać drogi? Eeee, nie ładnie i to żeby jego podwładny tak go obsmarował na forum....
Proszę czytać ze zrozumieniem .Co do plakatów to pierwszą czynnością po wyborach powinno być ich usunięcie .O ile się nie mylę jest na to 14 dni .Żle się kojarzy skuteczność świeżo wybranego wójta który po sobie nie potrafi sprzątać a jego plakaty wiszą niektóre już spadły ) przy drogach za odśnieżanie których jest odpowiedzialny .Gwoli ścisłości :jestem nie podwładnym ale mieszkańcem gminy który głosował na Kapłana i dał mu swój kredyt zaufania .No ale jak każdy kredyt trzeba spłacić a na razie nie widzę żeby Kapłan robił coś innego poza wymianą kadry w UG i otaczaniu się swoimi ludzmi czyli tym co krytykował u swojego poprzednika .Panie Mirku do roboty !Jeszcze jedno :jeśli Kapłan da się wciągnąć w rozgrywki polityczne to popłynie wcześniej niż mu się zdaje .A ludzie którzy go dzisiaj klepią po plecach i piją z nim wódkę zapomną szybko kto ich promował .Zupełnie tak samo jak zwolennicy Michaluka którzy już o nim zapomnieli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kapłan, ratuj nas Pan! Wszystkie my głosowali na Ciebie. Daj nam teraz dobrą wodę w kranach, przecież wiesz co trzeba robić! Twoi doradcy przed wyborami tyle o tym mówili! Daj nam szkołę w Maniach, przecież obiecałeś! A Twoi poplecznicy domagali się tego od poprzedniej władzy! Daj nam te zlikwidowane przejazdy kolejowe w Jelnicy, o które Twoi przyjaciele przed wyborami krzyczeli i dopominali się u poprzedniego wójta! Daj nam to, teraz możesz! Zobacz ilu ludzi uszczęśliwisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Kapłan, ratuj nas Pan! Wszystkie my głosowali na Ciebie. Daj nam teraz dobrą wodę w kranach, przecież wiesz co trzeba robić! Twoi doradcy przed wyborami tyle o tym mówili! Daj nam szkołę w Maniach, przecież obiecałeś! A Twoi poplecznicy domagali się tego od poprzedniej władzy! Daj nam te zlikwidowane przejazdy kolejowe w Jelnicy, o które Twoi przyjaciele przed wyborami krzyczeli i dopominali się u poprzedniego wójta! Daj nam to, teraz możesz! Zobacz ilu ludzi uszczęśliwisz!
Szanowny gościu, jak można w ciągu miesiąca odwrócic to co w ciągu 18 lat namieszał poprzednik. Poczekaj nie denerwuj się. Na wszystko przyjdzie czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez miesiąc można wiele. Przez miesiąc można wydać miliony decyzji. Mieszkańcy nie czekają na efekty, póki co czekają na decyzje. A jak widać decyzje są, ale jedynie polityczne i partyjne obsadzanie stanowisk. Z historii wiadomo, że człowiek z tej samej partii na dany etat nie oznacza, że jest najbardziej kompetentny. Ba, nie oznacza, nawet, że dana osoba ma jakiekolwiek kompetencje, a najczęście okazuje się, że żadnych. Mam jednak nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Czy Panie Wójcie mogę zatem powiedzieć partyjny=kompetentny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 660

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...